تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس چیست و مراحل آن چگونه انجام می شود ؟

پس از ثبت سفارش و خرید آنلاینِ مشتریان محترم ، ابتدا سفارش مشتری در مرحله پردازش قرار می گیرد و پس از تائید نهائی هویت و سفارش مشتری ، کالا ، سریعا از انبار به قسمت ارسال سفارشات فروشگاه تحویل داده شده و بلافاصله ( حتی المقدور بدون وقفه و در سریعترین زمان ممکن ) مرسوله مورد نظر مشتری به پیک برای سفارشات اصفهان  - تیپاکس و پست پیشتاز برای سفارشات حومه و خارج از اصفهان تحویل داده خواهد شد تا سریعا" برای شما ارسال شود .

تحویل کالا برای حومه اصفهان و شهرستان ها چگونه انجام می شود ؟

کالای ثبت سفارش و خریداری شده مشتری همین امروز و تا آخر وقت اداری بصورت اکسپرس تحویل به تیپاکس یا پست پیشتاز خواهد شد . بدیهی است تیپاکس سریع ترین حالت ارسال کالا برای مشتریان محترم در حومه تهران و شهرستان ها خواهد بود.

نکات

1-      مدت زمان ارسال کالا - تحویل اکسپرس در اصفهان حداکثر 6 ساعت از زمان تائید پردازش نرم افزاری خواهد بود .

2-      مدت زمان ارسال کالا به خارج از اصفهان ( حومه و شهرستانها ) به علت آئین نامه و مقررات تیپاکس و پست پیشتاز ، در بازه زمانی ( حداکثر 48 ساعت تیپاکس و حداکثر 72 ساعت پست پیشتاز ) از زمان تائید سفارش خواهد بود .

3-      تحویل کالای خریداری و ثبت سفارش شده فقط به مشتری عضو شده در سایت به همراه ارائه اصل کارت ملی در هنگام دریافت کالا در سراسر کشور امکان پذیر خواهد بود .در صورتی که قرار است کالا به شخص ثالث دیگری هدیه شود لطفا بعد از ثبت سفارش با کارشناسان فروش تماس حاصل نمائید و اطلاع رسانی کنید .

back to top